implant dis fiyatlari
Eğitimde Bilişim Teknolojileri            

Dünya değişiyor. Peki Biz Bunun Neresindeyiz?

dünya-değişiyor-featured

Gerek çevremizde gerekse aile içerisindeki karşılaştığımız problemlerden (genelikle çocuklardan)  hep şikayetçi oluruz.  Kendi yaşadığımız çevre ve koşullarla hep karşılaştırırız ve çözüm üretmek için hep yaşadığımız çevre ve koşullara göre şekillendiriyoruz. Peki dünya hep aynı mı? Bu süreç içerisinde değişen hiç bir şey olmadı mı?

Karşılaştığımız sorunları düzeltmek için kendi çocukluğumuz ile onlarınkini karşılaştırırız. Bunun için kalıplaşmış hazır cümlemiz de hazır.  “Bizim zamanımızda bu imkanlar yoktu.” Bize bu imkanlar tanınmadı, bu şekilde davranılmadı. Gibi kalıplaşmış düşüncelerimiz olur genelde.  Ve maalesef ki artık  bu yöntemler işe yaramıyor.

Günümüzde değişen hayat şartlarının etkisiyle gerek eğitimde, gerekse teknoloji açısında çoğu şey değişiyor.  Peki biz hızla gelişen dünyanın neresindeyiz? Ne derecede ayak uydura biliyoruz?    Bizler kendimizi iyi bir ebeveyn olarak ne kadar iyi yetiştirirsek, ne kadar okursak ve değişen şartlara uygun ne kadar kendimizi yenileyebilirsek o kadar etkili olabiliriz.BÖTE- Eğitim Teknoloğu - Sosyal Medya Uzmanı - WordPress Uzmanı - Blog Yazarı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir